Erasmus+ у дії!

Згідно з Договором про мобільність персоналу для викладання (Erasmus+  staff mobility for teaching STA) та відповідною Грантовою угодою завідувач кафедри економічної географії та екологічного менеджменту ЧНУ ім. Ю. Федьковича проф. Руденко В.П. в період з 12 до 16 червня 2023 р. провів  навчальні заняття та здійснив спільні наукові вишукування у колективі Щецинського університету (Польща) на факультеті фізики, математики та природничих наук, факультеті економіки, фінансів та менеджменту, зокрема в його Інституті просторового менеджменту і соціально-економічної географії.

Загальними цілями мобільності було розкриття унікального наукового та освітнього співробітництва між професорами Чернівецького університету та їх колегами з польських університетів наприкінці ХІХ – першій половині ХХ ст. Йдеться про наукову та педагогічну спадщину Антона Синявського, Аркадія Жуковського, Мирона Кордуби, Олександра Зупана.

 

Творчі дискусії у Щецинському університеті. Червень 2023 р.

У процесі дискусій, обговорення актуальних освітніх та наукових проблем з викладачами Щецинського університету, зокрема з професорами Гражиною Роса (директором інституту), Пржемиславом Плускота, Павелом Чаплінським, Міхалом Купець, Анною Чаплінською вдалося осягнути основні найперспективніші шляхи розв’язання наболілих питань просторового менеджменту, соціально-економічної географії. Напрацьовані напрями підготовки спільних навчальних та монографічних видань, формування наукових грантових проєктів по лінії ЄС.

Отож, попереду широке поле для взаємовигідного, продуктивного співробітництва у колективах чернівецьких та щецинських науковців та освітян!

 

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.