Erasmus+ в Інституті географії Університету Павла Йозефа Шафарика у Кошицях (Словаччина)

З 29 січня до 2 лютого 2024 року тривало виконання програми  «Erasmus+ Mobility Agreement Staff Mobility For Training» завідувачем кафедри економічної географії та екологічного менеджменту географічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича проф. В.П.Руденком, що відбулося в Інституті географії Університету Павла Йозефа Шафарика у Кошицях.

Відбулися обмін думками, дискусії, обговорення пропозицій щодо розвитку важливіших сучасних напрямів географічної науки, підсилення її методичної та прикладної складових з директором Інституту географії доктором Ладиславом Новотним, заступником директора з педагогічної діяльності Маріаном Куллою, завідувачкою кафедри суспільної і регіональної географії доктором Жанеттою Нестеровою-Діцка, доцентом кафедри фізичної географії доктором Душаном Барабасом.

Особлива увага в процесі виконання програми  Erasmus+ зосереджувалася на співпраці між геофаком ЧНУ ім. Ю. Федьковича та Інститутом географії Університету Павла Йозефа Шафарика в Кошицях з питань дослідження історико-географічної та економіко-географічної спадщини; розвитку міст у ХІХ-ХХ ст. у Словаччині та Україні, проблемам їх класифікації та територіального аналізу. Спільні наукові дослідження та розвій навчальних програм між географічними осередками Чернівецької області та Кошицького краю будуть продовжені.

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.