Участь студентів та викладачів кафедри економічної географії та екологічного менеджменту у тренінгу «Soft та Hard виконання задач»

В умовах сьогодення, на ринку праці цінуються фахівці, що поряд з професійними (Hard) вміннями володіють «м’якими, гнучкими» (Soft) навичками (Skills). Критичне та позитивне мислення, навички самоаналізу та креативність, вміння спілкування та ін. стають критеріями відбору при працевлаштуванні поряд з професійними знаннями та вміннями.

У контексті зазначеного, студенти кафедри економічної географії та екологічного менеджменту, що навчаються за  ОП «Менеджмент туристичної індустрії» (спеціальність 073 – Менеджмент), ОП «Географія» (спеціальність 014.07 – Середня освіта (Географія)  взяли участь у тренінгу «Skills та Hard виконання задач»,  що проводився  виконавчою директоркою Інституту «Республіка» (м. Київ) Олександрою Гліжинською 18 жовтня 2021 року на платформі ZOOM.

Під час проведення тренінгу було акцентовано увагу на змінах у  10 Тор-Skills за останні п’ять років, вимогах роботодавців до Soft-Skills та виконано низку практичних завдань. Надіємось, що отримані знання та практичні навички стануть у нагоді майбутнім фахівцям.

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.