Участь здобувачів освіти у тренінгу по залученню грантів

22.11.2023 року здобувачі освіти 204 групи ОП «Менеджмент туристичної індустрії», 402 «Регіональний розвиток і просторове планування» та 310 «Міжнародний туризм» ЧНУ імені Юрія Федьковича разом з представниками місцевої влади та фермерами Чернівецької області були активними учасниками тренінгу “Грантові можливості: алгоритми пошуку та залучення”. Координатором тренінгу була керівниця проекту «Центр розвитку фермерства» Тетяна ЛЕБУХОРСЬКА, проектною менеджеркою та спікером – проектна менеджерка та водночас керівниця Центру Дія бізнесу у Рівному Ольга ГОРКАВЧУК. Організатором заходу виступила доцентка кафедри Валентина ПІДГІРНА.

В процесі навчання здобувачі освіти отримали інформацію про особливості написанні проєктів для отримання грантів, розглянули практичні рекомендації щодо успішного проходження грантових конкурсів, ознайомились  з алгоритмами пошуку грантових можливостей від донорів та з особливостями підготовки проектних заявок. В процесі роботи було розглянуто різні кейси з метою напрацювання практичних навичок для пошуку успішних ідей.

Такі тренінги дають можливість учасникам отримати цінні знання та навички, які допоможуть їм здобути фінансову підтримку для реалізації своїх ідей та проєктів. Окрім того, сприятимуть ставати сміливішими та проявляти креативність у написанні грантів для участі у конкурсах.  Щиро дякуємо організаторам за проведений захід, сподіваємось на нові зустрічі!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.