Тренінг «Парадигми мислення»

Головною рисою кожної нової ідеї, яка виникає в науці, є те, що вона певним чином пов’язує два різні ряди явищ

М. Планк

26 жовтня 2023 року здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Менеджмент туристичної індустрії» взяли участь у тренінгу «Парадигми мислення», який провела сертифікована наставниця Вікторія ІВАНІЦЬКА. Організаторами виступили викладачі кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Валентина ПІДГІРНА та Ганна ЄРЕМІЯ.

На початку заходу Вікторія зазначила, що як для бізнесу, так і для кожної людини сьогодні – актуальним є заклик: «Змінюйся або помри!»  На зміну «безпечних» стратегій, логіки, «стереотипних» продуктів і шаблонних підходів в менеджменті прийшли масштабні цілі, інноваційні ідеї, творче мислення і залучення співробітників у вирішення бізнес-завдань. Тому навчитись неординарно мислити і приймати управлінські рішення завдання кожного і всіх.

Під час тренінгу учасники навчились розуміти чому всі люди відрізняються своїми думками і переконаннями, відчули на якому рівні мислення знаходяться на сучасному етапі, усвідомили як реагувати на однодумців і як на інакодумців.

Висловлюємо щиру вдячність пані Вікторії за  чудовий захід!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.