Тренінг “Конфлікти та шляхи їх вирішення”

Днями, для здобувачів освіти першого року навчання  ОП «Менеджмент туристичної індустрії» було проведено тренінг на тему: «Конфлікти та шляхи їх вирішення». Модератором тренінгу була психологиня,  доцент кафедри психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, к.п.н. Лілія БОЯРИН. Організатором виступила доцент  кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Валентина ПІДГІРНА.

Під час інтерактивного спілкування Лілія Володимирівна ознайомила учасників з видами, наслідками та стадіями конфлікту. Особлива увага була приділена емоційному інтелекту, який дозволяє сприймати та розуміти свої емоції через призму квадрата цінностей та емоційних гойдалок. Під час проведення заходу відбулось вивчення таких методів як картографія конфлікту та ментальна карта конфлікту, які допомагають виявити особливості конфлікту та знаходити шляхи його вирішення.

Під час зустрічі психологиня розповіла здобувачам освіти як рекомендовано поводитися у конфліктних ситуаціях та через практичні вправи продемонструвала які є стратегії поведінки особистості в конфліктних ситуаціях.

Щиро вдячні Лілії Володимирівні за плідну співпрацю, плануємо продовжувати зустрічі  у форматі тренінгів!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.