Тренінг з розвитку навичок «soft skills»

“Загалом люди отримують задоволення від взаємодії з іншими людьми. Якщо ви працюєте над проєктом, до якого залучено команду, то вміння взаємодіяти – надважливе, а спілкування з іншими – найголовніший челендж” (Ілон Маск)

8 грудня 2021 року відбувся міжвузівський тренінг на тему «Розвиток лідерських навичок «soft skills», що був організований доцентами кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Валентиною Підгірною  та Олександрою Чубрей для студентів що навчаються за освітніми програмами «Менеджмент туристичної індустрії», «Середня освіта (Географія)» ЧНУ імені Юрія Федьковича та студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. До заходу долучилась ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура та викладачі закладу.

Спікером даного дійства виступила радниця з питань комунікації віце прем’єр міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова Христина Чубрей. Пані Христиною було зроблено акцент на важливості і способах формування універсальних навичок «soft skills», які реалізуються у всіх сферах діяльності і стають сьогодні надзвичайно популярними.

Метою заходу було розкрити сутність, важливість та засоби розвитку основних «soft skills» – комплексу неспеціалізованих м’яких  надпрофесійних навичок, які не залежать від специфіки конкретної роботи і тісно пов’язані  з особистісними якостями та установками (відповідальність, дисципліна, самоменеджмент), соціальними навичками (швидкість адаптації, комунікація, зокрема, слухання; робота в команді, емоційний інтелект), управлінськими здібностями (управління часом, лідерство, рішення проблем, критичне мислення) та доповнюються особливостями мислення (швидкість, креативність, гнучкість і системність).

Учасники заходу з використанням методу інтерв’ювання обговорили питання: «Яка відмінність між керівником та лідером», «Якими якостями має володіти лідер», «Як лідерські якості допомагають у налагодженні комунікації через використання м’яких навичок «soft skills». Наприкінці заходу учасники обмінялись інформацією з приводу можливості участі у інших освітніх проектах.

Щиро вдячні всіх учасникам заходу, очікуємо на подальші зустрічі!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.