Тренінг для студентів ОП “Менеджмент туристичної індустрії”

6 листопада 2023 року для студентів ОП «Менеджмент туристичної індустрії» в рамках освітніх компонентів дисциплін які читаються викладачами кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Ганною ЄРЕМІЄЮ та Марією ПАЛАМАРЮК , спільно із ресторатором Наталією СІДОРКО організовано тренінг на тему "Психологічні компетенції менеджера туристичного бізнесу" в гостинному закладі «KOSHER ORGANIC”.
Туристичний ринок постійно розвивається і змінюється. Креативна концепція потрібна кожному закладу. Саме вона допомагає відрізнятися від конкурентів. Крім цього, заклад повинен бути цікавим для потенційних гостей. А створення унікальної концепції допоможе підвищити рівень впізнаваності.
В другій частині тренінгу керуюча рестораном «KOSHER ORGANIC” Наталія СІДОРКО зазначила, що попит на висококваліфікованих працівників у будь-якій сфері діяльності, у тому числі в індустрії туризму завжди був високим. Однак знайти професіонала у цій сфері не так просто, оскільки крім професійних навичок, він повинен мати індивідуальні здібності. Менеджери у сфері туризму повинні постійно розвивати, удосконалювати свої ділові, особистісні та моральні якості, тому що їх прояв створює приємне враження не тільки про керівника, але і про діяльність туристичного закладу в цілому. Пані Наталія також поділилася досвідом організації ресторанного бізнесу і наголосила на важливому значенні соціально-психологічного клімату в колективі.

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.