Розвиток навичок «SOFT SKILLS»

В умовах війни вміння виживати, адаптовуватись до складних умов, знаходити необхідну інформацію та використовувати її на благо потребуючих є незамінним. Саме такі життєві навики, навики «soft skills», намагались сформувати у здобувачів вищої освіти спеціальностей «Менеджмент» та «Середня освіта (Географія)» першого (бакалаврського) рівня на зустрічі з представниками Міжнародної організація IMPACT ініціативи (Швейцарія) в особі Тетяни КОВАЛЬЧУК. Дану подію організовано та проведено доцентами кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Валентиною ПІДГІРНОЮ та Олександрою ЧУБРЕЙ на платформі googl meet 18 травня 2022 року.

Метою IMPACT є формування практики та забезпечення позитивного впливу гуманітарних заходів, заходів стабілізації та розвитку на життя людей та громад. Команда IMPACT впроваджує програми досліджень, моніторингу, оцінки та розбудови організаційного потенціалу у безпосередньому партнерстві з іншими гуманітарними організаціями та/або власними ініціативами.

Міжнародна організація IMPACT ініціативи (Швейцарія) створена у 2010 році. Метою IMPACT є формування практики та забезпечення позитивного впливу гуманітарних заходів, заходів стабілізації та розвитку на життя людей та громад. Команда IMPACT впроваджує програми досліджень, моніторингу, оцінки та розбудови організаційного потенціалу у безпосередньому партнерстві з іншими гуманітарними організаціями та/або власними ініціативами.

Даний захід дав можливість, у здобувачів вищої освіти, не лише розвинути навики «soft skills» а й познайомити їх із роботою даної організаціі та взяти безпосередню участь у волонтерській роботі по допомозі формування потреб для ВПО у своїх громадах.

Посилання на додаткову інформацію:

ACTED – https://www.acted.org/en/

IMPACT Initiatives – https://www.impact-initiatives.org/

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.