Профорієнтаційна комунікація

Як відомо, від правильного вибору професії випускниками, залежить майбутнє і добробут нашої країни. Тому, з метою забезпечення свідомого і вільного обрання освітньої програми, за якою навчатимуться абітурієнти, академічною спільнотою кафедри економічної географії та екологічного менеджменту було поставлено ціль проінформувати здобувачів освіти спеціальностей 071 «Оподаткування», 073 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» про переваги навчання на освітньо-професійній програмі «Менеджмент туристичної індустрії» нашого ЗВО. Відомо, що знання  своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті здібності, які вимагають професія і спеціальність є вагомими критеріями при виборі спеціальності. А, як показує аналіз основних інтернет-площадок у сфері працевлаштування, професія менеджера входить у 10 найпопулярніших і найбільш затребуваних професій  як в Україні так і за кордоном.

Окремо, було обговорено питання умов вступу та можливості навчання на бюджетній основі. Студенти дізнались про міжнародну мобільність, закордонні стажування, які є невід’ємним атрибутом навчання на даній спеціальності. Навчання на ОП «Менеджмент туристичної індустрії» – це  унікальна можливість отримати усі потрібні теоретичні знання, практичний досвід та поєднувати їх з активним студентським життям, майстер-класами та різними творчими і спортивними активностями.

До заходу були долучені і викладачі фахового коледжу. Чекаємо на майбутніх здобувачів освіти  на географічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на ОП «Менеджмент туристичної індустрії».

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.