Продовжуємо міжнародну співпрацю (участь у Міжнародному проекті, що реалізується за підтримки мерії м. Гуйттінен та україно-польської фундації “IIASC”)

Викладачі географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор педагогічних наук Олександра ЧУБРЕЙ та кандидат географічних наук Марія ПАЛАМАРЮК взяли участь у Міжнародному проекті, що реалізується за підтримки мерії м. Гуйттінен та україно-польської фундації «IIASC».

Програма проекту створена з врахуванням концепції освіти впродовж життя й має на меті сприяти індивідуально-особистісному та професійному самовдосконаленню педагогічних працівників на основі вивчення кращих міжнародних інноваційних практик. Під час роботи передбачено знайомство із основними принципами фінської системи освіти, із особливостями навчання та соціалізацією людей та дітей з особливими освітніми потребами, ключовими компетентностями набутими під час навчанням та сучасними формами організації навчального процесу в Західно-Фінляндському Коледжі та інших закладах освіти м. Гуйттінен, Фінляндія.

Програма міжнародного проекту передбачала виїзний семінар (29.04-06.05.2023, м. Гуйттінен, Фінляндія). Учасники проекту крім теоретичного навчання  проводили майстер-класи та розкривали особливості роботи з учнівською молоддю. Так, Марія ПАЛАМАРЮК продемонструвала навики проведення екскурсій для дітей з особливими потребами, Олександра ЧУБРЕЙ - використання інтерактивних технологій у виховній роботі школярів.

Здобуті практичні навики сприятимуть удосконаленню освітнього процесу та впровадженню інноваційних методик при підготовці здобувачів вищої освіти спеціальності 014.07. Середня освіта (географія) та ОП «Менеджмент туристичної індустрії».

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.