Неформальна освіта

ОП "Менеджмент туристичної індустрії" спеціальності 073 "Менеджмент"

Відповідно до "Положення про взаємодію формальної та неформальної освіти, визнання результатів навчання (здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти, в системі формальної освіти) у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (протокол No10 від 28 жовтня 2019 року)" здобувачі освіти що навчаються на ОП "Менеджмент туристичної індустрії" першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти проходять навчання на он-лайн платформах Prometheus, Campster, edera та інші.

 

23 листопада 2022 року завершилось навчання для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня ОП «Менеджмент туристичної індустрії» в рамках ОК «Зовнішньоекономічна діяльність підприємств» на тему "Європейська зовнішня політика: просто про складне". Навчання проводилось за програмою неформальної освіти через платформу масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», завершилось успішним тестуванням та видачею іменних сертифікатів.

Слухачами курсу були:

Андрусяк Євгенія

Шпинет Анна

Заєць Марія

Губчак Наталія

Руснак Наталія

Гаврилюк Христина

 

Здобувачі освіти 204 групи спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Менеджмент туристичної індустрії» першого (бакалаврського)  рівня вищої, успішно завершили навчання за програмою неформальної освіти в рамках освітньої  компоненти «Менеджмент». Навчання відбувалось через платформу масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus». Здобувачі вищої освіти мали можливість прослухати провідних спікерів, які розповідали про сучасні теорії менеджменту, особливості тайм-менеджменту в житті сучасного фахівця та роль лідерських якостей у професійному становленні.

За результатами навчання учасники  пройшли підсумкове тестування та отримали сертифікати. https://ecogeo.cv.ua/%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b8%d0%bb%d0%be%d1%81%d1%8c-%d0%bd%d0%b0%d0%b2%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%be%d1%8e-%d0%bd%d0%b5-2/

Слухачами курсу були:

 1. Арсен Долинюк
 2. Бізова Катерина
 3. Шевцова Любов
 4. Мельничук Наталія
 5. Репчук Ксенія
 6. Абрамова Єлєна
 7. Михайлова Юлія
 8. Баволяк Олег
 9. Гресько Анастасія
 10. Баволяк Олег
 11. Скрипник Вікторія
 12. Савка Яна

 

У жовтні 2022 року здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою "Менеджмент туристичної індустрії" другого (магістерського) рівня вищої освіти, в межах освітнього компоненту "Методологія та організація наукових досліджень" на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus прослухали курс "Освітні інструменти критичного мислення".

Слухачами курсу були:
Хникіна Марина
Білан Маріо
Гладиш Анастасія
Куцак Юлія
Ігнатюк Марія
Ізраілик Андрій
Брижатий Богдан

Здобувачі освіти 4 курсу 404 групи у травні 2022 року пройшли курс он-лайн навчання на тему: “Комунікаційні інструменти для побудови репутації” як один з навчальних елементів освітньої компоненти “Комунікаційний менеджмент”.

Слухачами курсу були:
Адамович Христина,
Білан Маріо,
Вавренюк Марія,
Скігар Христина

19 травня 2022 року успішно  завершилось навчання здобувачів освіти 2 курсу 204 групи через платформу масових відкритих он-лайн-курсів Prometheus на тему: "Підприємництво. Власна справа в Україні". Навчання проводилось з дисципліни "Облік і аудит в туристичній діяльності" сертифікованим лектором  Києво-Могилянської бізнес-школи Олексієм Геращенком. В рамках навчання здобувачі освіти розвинули здатність аналізувати результати діяльності організації, навчились зіставляти результати  з факторами впливу зовнішнього та внутрішнього середовища. На цій основі робити перспективні розрахунки.

Слухачами курсу були:
Аня Шпинет,
Губчак Наталя,
Сучеван Александріна,
Наталя Губчак

11 травня 2022 року завершилось навчання  для здобувачів освіти 304 групи з курсу "Event Management". Тривалість курсу 2 місяці. Здобувачі під час дистанційних зустрічей мали можливість опанувати матеріал за наступними темами:

Вступ до PR
Як організувати успішну подію
Планування та управління подією
Пост-аналіз
Тайм менеджмент

Обсяг кредитів навчання – 80 годин (2,6 кредитів ЄКТС).

Обраний формат зустрічі дав можливість  вдосконалити навички по освітній компоненті "Менеджмент подієвого туризму".

Слухачами курсу були:
Анастасія Чекурина,
Валентин Душинський,
Гор Софіко,
Яніна Тетяна

У грудні 2021 року, здобувачі освіти спеціальності 073 "Менеджмент" успішно завершили навчання за програмою неформальної освіти через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus в рамках освітньої компоненти "Зовнішньоекономічна діяльність"  на тему "Європейська зовнішня політика: просто про складне". Здобувачі вищої освіти мали можливість прослухати провідних спікерів, які розповідали про роль зовнішньоекономічної політики в розвитку національної економіки, прослідкувати дію державних регуляторів при розгляді ситуативних завдань, завершилось навчання тестуванням.

За результатами навчання учасники, які успішно пройшли підсумкове тестування, отримали підтверджуючі сертифікати.

ОП "Географія" спеціальності 014.07 "Середня освіта (географія)"

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Студенти ОПП «Географія» спеціальності 014.07 «Середня освіта (географія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти пройшли навчання з курсу «Методика соціально-виховної роботи в сучасній школі» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus на тему: «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», та навчилися:

 • правильно діяти, якщо ваша дитина або учень стала учасником булінгу  цькування);
 • діагностувати наявність булінгу (цькування) в колективі;
 • вживати заходів, якщо ви працюєте в закладі освіти та щодня стикаєтесь з подібними випадками;
 • правильно зупиняти та попереджувати булінг (цькування);
 • створювати безпечне освітнє середовище, вільне від будь-яких проявів насильства та булінгу (цькування);
 • запроваджувати системну протидію булінгу (цькування) в закладі освіти. 

Форма навчання - дистанційна.
Кількість годин - 80 годин (2,6 кредитів ЄКТС) 

СЛУХАЧІ КУРСУ 

 1. Палагнюк Яна (12.05.2021 р.)
 2. Павучак Вікторія (13.05.2021 р.)
 3. Поляк Анна (8.05.2021 р.)
 4. Чорней Тетяна (7.05.2021 р.)
 5. Василаш Віталіна (13.05.2021 р)

 

На платформі спільноти для навчання і викладання «Вище» пройшли курс «Ефективні презентації»

СЛУХАЧІ КУРСУ 

 1. Христина Огірок;
 2. Іра Кушнірюк

 

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Студенти ОПП «Географія» спеціальності 014.07 «Середня освіта (географія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти пройшли навчання через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus на тему: «Я знаю гендер» (Біла Руслана, Шкаєва Дарина, Мацевко Олександра), на платформі «на Урок» на тему; «Створення інклюзивного середовища в закладах освіти» (Шкаєва Дарина), на платформі «Вище» на тему: «Ефективні презентації» (Мацевко Олександра).