Науковий семінар “Стратегії розвитку туризму в регіонах України”

29 березня 2022 року доцентом кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Мариною Ячнюк був проведений науковий семінар «Стратегії розвитку туризму в регіонах України» для викладачів кафедри, здобувачів вищої освіти спеціальності «Менеджмент туристичної індустрії» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти та всіх бажаючих.

Туризм – міжнародна галузь, яка останнім часом все більше потерпає від терористичних актів та збройних конфліктів. Війна Росії проти України примушує багатьох думати, що іноземці до нас тепер не поїдуть ще дуже довго. Однак у світі є багато прикладів, коли після масштабних конфліктів країни швидко відновлювалися та знову вітали гостей. Тому саме ця тема викликала зацікавленість слухачів. Були розкрито питання впливу збройних конфліктів на туристичну сферу та озвучені заходи державної політики для забезпечення сталого розвитку туризму під час збройних конфліктів. А також наведені приклади розвитку туристичної діяльності на територіях, які прийняли до себе переселенців. 

Семінар завершився плідною дискусією та позитивними планами щодо розвитку туризму в нашій країні. Нехай буде мир! Щиро дякуємо всім за участь у навчальному семінарі!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.