Навчальний воркшоп

12 листопада о 15.00 доцентами  кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Чубрей О.С. та Підгірною В.Н. було організовано науковий семінар у форматі воркшопу на тему “Використиання сучасних інтерактивних карт в науковій діяльності та повсякденному житті” . На заході були присутні студенти різних спеціальностей («Географія», «Середня освіта/Географія», «Менеджмент» та викладачі.

Воркшоп був проведений у форматі навчального тренінгу, в ході якого  було доведено, що використання навчальних електронних карт з інтерактивними функціями значно розширює оглядовість і методичні можливості викладачів, а також підвищує продуктивність роботи зі студентами. Інтерактивні технології динамічно розвиваються і мають великий потенціал для підвищення рівня якості та ефективності освіти. Інтерактивні методи сприяють інтенсифікації та оптимізації навчального процесу, допомагають навчитися вирішувати проблеми, правильно формулювати власну думку; аналізувати отриману інформацію; дискутувати, відстоювати свою точку зору; бути більш впевненими та незалежними.

У підсумку вмотивовано, що основною перевагою інтерактивних методів є наближення процесу навчання до реальної практичної діяльності майбутніх фахівців.

This entry was posted in Студентське життя. Bookmark the permalink.