Міжвузівський семінар-тренінг

17.11.2023 року відбувся міжвузівський семінар-тренінг на тему: “Дослідження української ідентичності шляхом розвитку фестивального туризму” з залученням креативної копірайтерки «Projector Institute» та співзасновниці проекту «ОнліФанк» Христиною ЧУБРЕЙ. Активними учасниками заходу виступили здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня ОП «Менеджмент туристичної індустрії», «Середня освіта(Географія)» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та здобувачі спеціальності 242 «Туризм і рекреація» другого (магістерського) рівня Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Модераторами заходу були доценти кафедри економічної географії та екологічного менеджменту ЧНУ імені Юрія Федьковича Валентина ПІДГІРНА та Олександра ЧУБРЕЙ, а також доценти кафедри туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Олеся ДОЛИНСЬКА та в.о.зав.каф. Людмила ГУЦАЛ.
Пані Христина на початку зустрічі зазначила, що сьогодні фестивальний туризм розвивається швидкими темпами і вважається одним із найперспективніших. Зауважила, що чисельність відвідувачів українських фестивалів постійно зростає, що свідчить про популярність фестивального туризму та його поширення всією територією країни.
Христина зазначила, що всупереч воєнним діям, значний інтерес викликають фестивальні події, оскільки сприяють формуванню туристичних потоків та позитивному впливу на розвиток туристичної інфраструктури. Окрім того, пані Христина зупинилась детально на проекті «ОнліФанк», який вважається «intelligent-pop проєктом», в піснях якого можна почути пісні Назарія ЯРЕМЧУКА, Володимира ІВАСЮКА, Василя ЗІНКЕВИЧА, Платона МАЙБОРОДИ та багатьох інших відомих українських виконавців.
На останок, співзасновниця проекту «ОнліФанк» Христина ЧУБРЕЙ відмітила, що потрібно розвивати національну ідентичність і пишатись приналежністю до українського народу. В цьому процесі ключову роль може відігравати розвиток фестивального туризму.
Щиро вдячні пані Христині та всім присутнім за участь у тренінгу, будем пишатись що ми є українським народом!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.