Конференція «Муніципальні читання імені Антона Кохановського»

 21-22 вересня 2023 року здобувачі освіти ОП «Менеджмент туристичної індустрії» за двома рівнями освіти, разом з к.е.н., доцентом Валентиною ПІДГІРНОЮ взяли участь у щорічній  міжнародній науковій конференції «Муніципальні читання імені Антона Кохановського».

Конференція розпочалася із пленарного засідання «Стійкість системи місцевого самоврядування в контексті європейської та євроатлантичної інтеграції України в умовах зовнішньої воєнної агресії». Учасники говорили про джерела стійкості та сучасні загрози розвитку місцевого самоврядування в Україні, роль і завдання публічного управління в умовах воєнного стану, складнощі у прийнятті управлінських рішень, зміни у структурі публічного управління, спричинені війною, і політику національної пам’яті як об’єднавчий елемент та чинник стійкості громад в Україні. Йшлося також про підтримку з боку європейських держав, зокрема Румунії, обмін досвідом і партнерство в контексті інтеграційних процесів.

Тема онлайн-засідання: «Європейська та євроатлантична інтеграція України: досвід і перспективні завдання місцевих органів влади» була обговорена під час двох панелей наступного дня. На якій, значну увагу було приділено соціальним чинникам: людському капіталу як фактору регіональних реформ, розвитку нових соціальних і політичних практик. Йшлося також про розвиток окремих галузей у рамках інтеграційних процесів і транскордонної співпраці: освіти, науки, культури, туризму та краєзнавства.

http://cppk.cv.ua/index.php?cid=2193&page=1

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.