Зустріч-дискусія на актуальну тему

30 листопада 2022 року на географічному факультеті, за ініціативою студентів факультету та к.геогр.н., асистента кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Єремії Г.І. відбулася зустріч-дискусія на актуальну тему "Перспективи розвитку сфери послуг міста Чернівці: інвестиції та гранти" із депутаткою міської ради 8-го скликання, фахівцем в сфері надання послуг з обслуговування багатоквартирних будинків Брус Яною Василівною.
На зустрічі також була присутня помічниця директора турфірми «TourLime” Аряєва Ю.М.
Г.І. Єремія розкрила тему особливості послуг та наголосила на актуальності просування сфери послуг як перспективного напрямку.
Про інвестиції, потреби їх спрямування, агенцію розвитку, про гранти розказала студентам Я.В.Брус. Гостя поділилася з нами секретами залучення інвестицій у перспективу.
Дискусія була настільки цікавою та активною, що студенти запропонували власні ідеї щодо грантових проектів та прокоментували іх значення для міста.
В результаті зустрічі, студенти були змотивовані на подальшу співпрацю щодо розвитку нашого міста із залучення активної молоді та інвесторів.
Дякуємо Яні Василівні та всім учасникам

This entry was posted in Співпраця зі стейкхолдерами. Bookmark the permalink.