Екскурсія Поділлям

"Хрещатик – це прекрасне місце, де водночас можна і очиститися духом, і насититися красою краєвиду на прекрасні Заліщики!" – казали нам наші куратори Грицку Вероніка Степанівна та Наконечний Костянтин Петрович.

І ось настав цей день! Ми в дорозі. Дорога розпочалася із захоплюючої розповіді Вероніки Степанівни про наше чарівне місто Чернівці, й про Хрещатик.

Ось і Хрещатик! Всі були в захваті від побаченого, з одного боку, це на вигляд маленький чоловічий монастир, але в середині – це прекрасний "Божий палац", а з іншого боку – це чудесний краєвид, до якого потрібно спуститися сходами, під якими іноді немає землі. Спустившись ми побували на цілющому джерелі і в печері відлюдника, студентам дуже сподобалося!

Наступна зупинка відбулася в Урочищі "Червоне", де ми побували на водоспаді річки Джурин. Студенти зробили багато цікавих фото, ось деякі із них:

Вражені краєвидом ми вирушили на наступну нашу зупинку, яка була на Касперівському водосховищі. Приїхавши туди ми були і в захваті і в розпачі, тому що там дуже красиво і водночас  забруднено. Поприбиравши ми вирішили зупинитися на маленький пікнік, де ми розповідали веселі історії про себе. Це була наша остання зупинка на сьогодні, тому ми за собою прибрали і вирушили додому. По дорозі ми співали українські народні пісні, їх було так багато, що ми не помітили як приїхали. Сподіваюся що наша подорож продовжиться, тому що ГЕОГРАФИ – живуть подорожуючи!

Старости 109 та 105 груп – Миглей Т.М. та Штефуряк Ю.М.

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.