Грицку Вероніка Степанівна

Доцент кафедри економіної географії та екологічного менеджменту, кандидат географічних наук

Додаткова інформація:

Народилася 27.04.1959 р. в с. Чагор, Глибоцького району Чернівецької області.

В 1976 р. закінчила Чагорську середню школу. В 1978 р. вступила до Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича, який закінчила у 1983 р.

Працювала інженером-синоптиком в Таджицькому управлінні гідрометеослужби в м. Душанбе (1983-1984 рр.), техніком-гідрологом в Чернівецькому управлінні гідрометеобюро (1984-1987 рр.); вчителем Молодіївської середньої школи (1987-1995 рр.),  а також замісником директора цієї ж  школи.

З 1995 р. працює в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на посадах: лаборанта, асистента, доцента.

В 2000 р. захистила дисертацію на тему: «Суспільно-географічна характеристика структурних зрушень в агропромисловому комплексі (на прикладі Чернівецької області)».  Спеціальність: „Економічна та соціальна географія”, шифр: 11.00.02.

Науковий керівник: д.г.н., проф. Ігнатенко М.Г.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

В 2005 р. отримала звання доцента.

Понад 60 наукових робіт, в т.ч. монографія: «Структурні зрушення та ефективність функціонування регіональних АПК (на матеріалах Чернівецької області)».

Курси

Основи викладання географії; методика викладання географії; методика викладання географії у ВШ; географія сільського господарства; економіка природокористування; управління розвитком регіону.

Тематика наукових досліджень

Туристсько-краєзнавчий комплекс; агропромисловий комплекс; методика викладання географії