Бінарна лекція на тему “Сучасна політична карта світу”

«Бінарна лекція» (від лат. Binarius – такий, що складається із двох частин) – це сучасна форма проведення лекції, що полягає у викладі матеріалу декількома лекторами, які взаємодоповнюють один одного. Розкриваючи одну і ту ж тему, вони ведуть дискусію між собою та залучають до обговорення аудиторію.

14 вересня 2021 р. для студентів 4-го курсу спеціальності «Середня освіта (географія)» з курсу «Актуальні питання сучасної економічної географії» була проведена бінарна лекція на тему «Сучасна політична карта світу».

 

 

 

 

Лектором Ячнюк Мариною Олександрівною було висвітленні основні питання даної теми, одним з яких було «Сучасні методи навчання на уроках географії в 10 класі».

 

 

 

На лекцію було запрошено д. геогр. н., доцента, завідувача кафедри географії України та регіоналістики, вчителя-методиста, призера обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2010» в номінації «Географія», лауреата обласної педагогічної премії імені Омеляна Поповича Костащука Івана Івановича, який розкрив суть низки інтерактивних методів навчання під час уроків географії, проаналізував структуру, та детально розкрив суть елементів уроку.

 

 

Наявність в аудиторії двох лекторів пожвавлює лекцію як традиційну форму навчання, формує культуру дискусії, вчить студентів порівнювати, дивитися на одне і те ж явище з різних сторін, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну, толерантно відноситися до них.

 

 

 

 

Найкращим результатом була позитивна атмосфера, що панувала на лекції в аудиторії, створена також завдяки неординарним запитанням та додатковим елементам. Досвід бінарних лекцій був корисним для студентів 4-го курсу, які отримали потужний мотиваційний стимул до здобуття якісної освіти.

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.