Бесіда на тему «Конфлікти: уникати чи розв’язувати?»

23  березня 2023 року здобувачі освіти ОП «Менеджмент туристичної індустрії», «Середня освіта (Географія)», «Регіональний розвиток та просторове планування» першого(бакалаврського) рівня вищої освіти були учасниками зустрічі на тему: «Конфлікти: уникати чи розв’язувати?». Модератором якої виступив психолог Соціально-психологічного центру ЧНУ імені Юрія Федьковича  Олександр ЧЕРНОПИСЬКО. Організаторами бесіди виступили викладачі кафедри економічної географії та екологічного менеджменту проф. Олександра ЧУБРЕЙ та доц. Валентина ПІДГІРНА.

В першу чергу здобувачам освіти ще раз нагадали про основні напрями роботи центру: діагностичний, консультативний, просвітницький. Олександр Миколайович розповів про формат консультацій і характер причин для звернень.

Під час надзвичайно плідного інтерактивного спілкування у вигляді лекції-діалогу-тренінгу Олександр Миколайович  проінформував учасників про те, що таке конфліктна ситуація і як вона переростає, власне, у конфлікт. Також розповів про умови виникнення конфліктної ситуації та передумови для розгортання конфлікту, визначив об’єкт, суб’єкт та предмет конфлікту.

Під час зустрічі психолог розповів студентам як рекомендовано поводитися у конфліктних ситуаціях та через практичну вправу продемонстрував які є стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях.

За допомогою вправи «Червоне і чорне» здобувачі мали змогу нормалізувати власні внутрішні та зовнішні протиріччя та розвинути навички «soft skills» для швидкої адаптації та дії в умовах змінного середовища.

Щиро вдячні Олександру Миколайовичу за плідну співпрацю, плануємо продовжувати зустрічі  у форматі тренінгів!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.