Новини

Шановні колеги!
Щиро вітаємо Вас з Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваші серця  зігріває любов і тепло,
домівки повняться добром,
 радістю та Божим благословенням,
а очі світяться щастям!
Нехай з останніми хвилинами Старого року
Вас покинуть турботи і негаразди,
а Новий 2018 рік буде щедрим
на цікаві плани, нові досягнення,
професійні перемоги!
Хай  Різдвяна зоря
запалить у Ваших серцях
вогонь віри та любові,
 надії та оптимізму!
Миру рідній Україні,
Наснаги Вам та невичерпної енергії !

З НОВИМ РОКОМ!
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

 

***

"Хрещатик – це прекрасне місце, де водночас можна і очиститися духом, і насититися красою краєвиду на прекрасні Заліщики!" – казали нам наші куратори Грицку Вероніка Степанівна та Наконечний Костянтин Петрович.

І ось настав цей день! Ми в дорозі. Дорога розпочалася із захоплюючої розповіді Вероніки Степанівни про наше чарівне місто Чернівці, й про Хрещатик.

Ось і Хрещатик! Всі були в захваті від побаченого, з одного боку, це на вигляд маленький чоловічий монастир, але в середині – це прекрасний "Божий палац", а з іншого боку – це чудесний краєвид, до якого потрібно спуститися сходами, під якими іноді немає землі. Спустившись ми побували на цілющому джерелі і в печері відлюдника, студентам дуже сподобалося!

Наступна зупинка відбулася в Урочищі "Червоне", де ми побували на водоспаді річки Джурин. Студенти зробили багато цікавих фото, ось деякі із них:

Вражені краєвидом ми вирушили на наступну нашу зупинку, яка була на Касперівському водосховищі. Приїхавши туди ми були і в захваті і в розпачі, тому що там дуже красиво і водночас  забруднено. Поприбиравши ми вирішили зупинитися на маленький пікнік, де ми розповідали веселі історії про себе. Це була наша остання зупинка на сьогодні, тому ми за собою прибрали і вирушили додому. По дорозі ми співали українські народні пісні, їх було так багато, що ми не помітили як приїхали. Сподіваюся що наша подорож продовжиться, тому що ГЕОГРАФИ – живуть подорожуючи!

Старости 109 та 105 груп – Миглей Т.М. та Штефуряк Ю.М.

 

***

21 червня 2017 року на кафедрі економічної географії та екологічного менеджменту відбувся захист виробничої практики студентами 4-го курсу напряму підготовки "Менеджмент". Комісія у складі доц. Наконечного К.П., асистентів Підгірної В.Н. та Цепенди М.М. оцінила матеріали практики та звіти студентів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

4-7 квітня 2017 року на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. Участь у студентській Олімпіаді взяли 54 представники із 23 вищих навчальних закладів, які представляли різні куточки нашої України, кожен із яких виборов це право перемігши в І етапі Олімпіади, що проходив на базі ВУЗів.

Географічний факультет Чернівецького національного університету на Олімпіаді представляли студентки 4 курсу - Дячук Наталія та Мельничук Любов.

За результатами теоретичного та практичного турів було визначено переможців та призерів Олімпіади серед учасників класичних університетів та учасників педагогічних університетів окремо.

Почесне перше місце та Диплом І ступеня серед класичних університетів виборола  студентка кафедри економічної географії та екологічного менеджменту  Дячук Наталія.

Вітаємо Наталію з перемогою та зичимо творчих пошуків і вагомих наукових здобутків!

Геофак – ЧЕМПІОН!!!

 

***

25 грудня 2016 року створено наукометричний профіль кафедри економічної географії та екологічного менеджменту у Google Scholar. Для перегляду профілю - перейти за посиланням: https://scholar.google.com.ua/citations?user=stFPizMAAAAJ&hl=uk

 

***

1 грудня 2016 року Указом Президента України №533/2016 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року" за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, Глава Держави постановив:

Присвоїти почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ" – РУДЕНКУ Валерію Петровичу - професору кафедри економічної географії та екологічного менеджменту, деканові географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Міністерства освіти і науки України.

***

3 листопада 2016 року на розширеному засіданні кафедри економічної географії та екологічного менеджменту відбувся попередній захист кандидатської дисертації аспіранта кафедри Єремії Г.І. на тему: "Внесок румуномовних дослідників у розвиток суспільної географії кінця ХІХ - початку ХХ ст.".

 

***

23.03.2016 року доцентом кафедри економічної географії та екологічного менеджменту, к.е.н. Підгірною В.Н., було проведено тренінг на тему: "Формування практичних навиків складання фінансової частини бізнес-плану", для студентів другого та третього курсів напряму: "Туризм" та "Менеджмент". В процесі заходу було окреслено цікаві  ідеї для відкриття власної справи, обговорено правові аспекти започаткування підприємницької діяльності.

image-29-03-16-13-39-4(1)

(Visited 3 357 times, 1 visits today)